English Elite

Oceń moją pracę na FB i zyskaj 5% zniżki


Zależy mi na Twojej opinii na temat prowadzonych przeze mnie zajęć, zatem poświęć kilka chwil i podziel się swoimi przemyśleniami na Facebooku lub dodaj komentarz na mojej stronie www.

Dziękuję za poświęcony czas, Ola Prochalska–Stępień.


Opinie


Michal Tarkiewicz
Wystawiam notę 10/10.
Bardzo fajne zajęcia. Świetna atmosfera wprowadzana przez Panią Aleksandrę.
Grupy o małej liczebności co jest dla mnie duzym plusem. Polecam gorąco wszystkim.


Judyta Biolik
Jestem byłą uczennicą Pani Oli, która świetnie przygotowała mnie do matury, jak i egzaminu wstępnego na jeden z wiodących brytyjskich uniwersytetów, szkolący wysokiej klasy tłumaczy ustnych i pisemnych do pracy w organizacjach międzynarodowych m.in. takich jak Parlament Europejski czy ONZ. Dzięki jej wiedzy i umiejętnościom na studiach nie miałam najmniejszych problemów z językiem. Obecnie pracuję jako tłumacz medyczny, a solidne fundamenty językowe zawdzięczam niewyczerpanemu zapałowi i zaangażowaniu Pani Oli.
Ponadto, dzięki jej metodom nauczania byłam w stanie bardzo szybko przyswoić ogromne ilości słownictwa oraz gramatyki, które na przeciętnych kursach przerabiane są znacznie wolniej i mniej rzetelnie. Pani Ola przedstawia zawiłości gramatyki w tak przystępny i klarowny sposób, jak nikt inny. Albert Einstein ponoś kiedyś powiedział: "If you can't explain it simply, you don't understand it well enough". Dlatego polecam, bo naprawdą warto! : )


Ania Szpara
Pani Ola jest Nauczycielem z powołania. Jej zajęcia nie tylko pozwalają na naukę języka, ale inspirują do ciężkiej pracy i motywują do systematycznej nauki. Dla każdego młodego ucznia są to jedne z niewielu zajęć, na które chodzi się z przyjemnością.
Jeżeli ktoś chce nauczyć się angielskiego to tylko z Panią Olą ! :)


Justyna Czuhan
Na zajęcia do Oli uczęszczałam 2 lata. W dalszym cięgu chcę kontynuować naukę angielskiego, ale TYLKO z Olą, ponieważ nie wyobrażam sobie nauczyciela lepszego od niej. Każde zajęcia prowadzone są w przemyślany i ciekawy sposób, w rewelacyjnej atmosferze.
Goręco polecam :)


Klaudia Filip
Współracowałam z panią Olą przez około 6 lat. To zaangażowana w swoją pracę osobą, która zawsze jest przygotowana do zajęć i służy pomocą uczniowi. Tak jak opisała: część zajęć przebiega na poznawaniu nowego materiału, a druga ( krótsza ) na powtórzeniu tego co się już nauczyśmy. Jej zajęcia pozwoliły mi zdać egzamin FCE, biegle posługiwać się językiem i w tym roku przystąpić do kolejnego egzaminu. POLECAM, lepszej lektorki nie znajdziecie !


Ilona Francuz
Zajęcia z Olą to czysta przyjemność. Zajęcia prowadzone z zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem czasu do ostatniej minuty, atmosfera na zajęciach jest pozytywna. Potrafi zmotywować do pracy. Ola zawsze jest przygotowana do zajęć, a także wymagająca. Poza materiałami z książki, przynosi dodatkowe, ale bardzo pomocne materiały. Zawsze służy pomocą. Nie spotkałam lepszego nauczyciela języka angielskiego.


Julia
Jestem bardzo zadowolona, już drugi rok chodzę na zajęcia do Pani Oli i w przyszłym roku również mam zamiar się zapisać. Zajęcia są profesjonalnie prowadzone w przyjaznej atmosferze.


Magdalena Merkel
Pełen profesjonalizm i bardzo wysoki poziom nauczania ! Ola to najlepszy nauczyciel języka jakiego kiedykolwiek miałam. Dzięki zajęciom u Oli nauka języka angielskiego stała się dla mnie przyjemnością, dzięki Niej przełamałam barierę w rozmowie z innymi. Zajęcia prowadzone są z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem czasu na lekcji. Z całą odpowiedzialnością polecam Olę jako kompetentnego, zaangażowanego i doświadczonego Lektora. Dodatkowo Ola stwarza bardzo fajną atmosferę w grupie co sprawia, że lekcje angielskiego stają się prawdziwą przyjemnością. Dziękuję Olu.


Agnieszka Sołtys
Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na naukę języka angielskiego właśnie u Oli. Ola jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego, najlepszym jakiego kiedykolwiek miałam. Zajęcia prowadzone są z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Ola jest nauczycielką profesjonalną i z pasją podchodzącą do wykonywanego zawodu, potrafi zmotywować do działania nawet osoby które w swojej ocenie nie mają zdolności językowych. Zajęcia językowe, w których miałam okazję uczestniczyć, w znaczącym stopniu wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności. Dzięki różnorodnym formom nauczania, które proponuje Ola, udało mi się opanować znaczną część gramatyki, przełamać barierę w komunikowaniu się po angielsku, rozszerzyć zakres słownictwa oraz poprawić wymowę. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Olę jako profesjonalnego, doświadczonego i kompetentnego lektora.


Ewa Migacz
Teacher of distinction… Polecam zajęcia z Olą w 100%. Wysokie zaangażowanie, przyjazna atmosfera i rewelacyjne podejście do ucznia sprawia, że zajęcia to czysta przyjemność. Dodatkowo można wiele z lekcji wyciągnąć również z uwagi na dodatkowe materiały, które są niezwykle pomocne w nauce. Wiele się nauczyłam dzięki Oli za sprawą jej wysokiej motywacji do pracy, która również mi się udzieliła. Jeden z lepszych kursów na których byłam. Dziękuję Ci bardzo OluEwa Migacz


Edyta Francuz
Zajęcia z Olą to sama przyjemność. Ols zawsze jest przygotowana do zajęć w 100%. Poza materiałami z książki przynosi również mnóstwo dodatkowych i pomocnych materiałów. Zawsze chętnie pomoże, wyjaśni, jeśli coś jest niejasne. Jest również wymagająca, na każdych zajęciach sprawdza nasze przygotowanie do zajęć. Wspólnie sprawdzamy każde zadanie domowe. Na zajęciach zawsze panuje pozytywna atmosfera, a to dzięki Oli, która jest bardzo miłą osobą z dużym poczuciem humoru :-) Czas na zajęciach zawsze wykorzystywany jest maksymalnie do ostatniej minutki :-) Zajęcia zawsze są ciekawe, nie można się nudzić. Jestem absolutnie na TAK :-) :-) :-) Polecam wszystkim grin emoticon


Marta Czart
Ola jest profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć i realizuje zaplanowany materiał aż do ostatniej minuty. Sporo wymaga zarówno od swoich uczniów jak i od siebie, lecz jest przy tym bardzo miła i wprowadza na zajęciach pozytywną atmosferę. Jest również niezwykle kreatywna i ma świetne poczucie humoru, dzięki czemu zajęcia z Olą są zawsze bardzo ciekawe a nauka języka angielskiego to czysta przyjemność. POLECAM!!! :)))))))))


Aleksandra Pyzik
Pani Ola jest idealnym przykładem na to jaki powinien być nauczyciel. Zajęcia przeprowadzane są w sposób profesjonalny, a ich czas jest w pełni wykorzystany. Kreatywność i szczera chęć przekazania wiedzy jest tym, co wyróżnia Panią Olę spośród innych lektorów. Polecam ; -)


Patrycja Pyka
POLECAM!!! Posługując się językiem sportu, dla zobrazowania fenomenu, z jakim miałam okazję spotkać się kilka lat temu, napiszę, że Ola Prochalska należy do Ekstraklasy wśród przedstawicieli środowiska uprawiającego zawodowo wcale nie tak proste rzemiosło lektora języka obcego nad Wisłą (patrz: „Polacy nie gęsi..”, wypowiedzi pewnego polskiego posła na lotnisku we Frankfurcie itd.,itp.) Myślę, że wielu byłych uczniów Oli, którzy dziś posługują się językiem angielskim jakby to było coś równie naturalnego jak chodzenie, nie pamięta już dzisiaj swoich pierwszych niezdarnych prób przeczytania, wymówienia czy napisania czegokolwiek w języku Szekspira. Pisząc te słowa wyrażę chyba opinię większości z nich na temat dydaktycznego kunsztu Oli, nauczycielki, której zawsze się chce (nawet, gdy za oknem szaro i buro, jest późny wieczór, niskie ciśnienie atmosferyczne, kilku uczniów przyszło na zajęcia rozleniwionych lub rozkojarzonych, a ona sama ma za sobą kilka godzin pracy); nauczycielki, która potrafiła ocalić w samej sobie i chce się z innymi dzielić swoją pasją językową ( i dlatego jeśli zapytasz ją o jakiś gramatyczny, leksykalny, fonetyczny rebus, to ona nie spocznie póki go dla Ciebie nie rozwiąże i ku Twojemu zdziwieniu za kilka dni, choć sam już zapomiałeś o nim, poda Ci odpowiedź); nauczycielki, która po prostu jest dobrym człowiekiem i dlatego potrafi „dostroić fale” do każdego człowieka bez względu na jego wiek, zdolności lingwistyczne, charakter czy zawód. Nauka z Olą jest zawsze procesem, który odbywa się w 100% + 20%. Ten naddatek to coś co chyba bez przesady można nazwać rzadkim talentem dydaktycznym. Według mnie dla kogoś, kto myśli o nauce angielskiego wybór Oli jako językowego przewodnika jest inwestycją, która ma ogromne szanse żeby się zwrócić. Owocnej nauki!


Iwona Beata
Długo myslałam co napisać. Napiszę krótko. Nie poznałam w swoim życiu drugiego nauczyciela, który by wykonywał swoja pracę z takim zapałem i zaangażowaniem. Ola na dodatek potrafi zarazić innych tym swoim zapałem. Ola jest po prosu najlepsza.


Magdalena Anna
U Oli angielskiego uczę się szósty rok. Od pierwszych zajęć wiedziałam, że nie chcę innego lektora. Mało jest osób, które wkładają tyle serca w naukę innych, perfekcyjnie przygotowują się do każdej lekcji, wykorzystują każdą minutę zajęć, co Ola. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby coś nie było dopięte na ostatni guzik. To jest wręcz niesamowite. Pomijając jej pełen profesjonalizm w doborze metod nauczania, prowadzeniu zajęć, podejściu do uczniów i ich motywowaniu, Ola jest fantastycznym, inteligentnym człowiekiem. Ponadto nie wiem, skąd czerpie tyle energii i optymizmu, którym nieustannie zaraża innych. Przyznaję, że niejednokrotnie po pracy (wcześniej po zajęciach na uczelni) nie mam już siły jechać na angielski, ale wiem, że kiedy tam wejdę, Ola swoim sposobem bycia w jednej chwili pozwoli mi zapomnieć o zmęczeniu i... głodzie ;-) Osobiście do Oli mogę mieć tylko jedno zastrzeżenie - że nie uczy również języka francuskiego ;)))


Aleksandra Ogiołda
Pani Ola to JEDYNY nauczyciel jakiego miałam okazję poznać, który swoim zaangażowaniem i podejściem motywował do nauki. Każde zajęcia były sumiennie przygotowane, do każdych opracowywane były dodatkowe materiały zarówno w zakresie gramatyki jak i słownictwa co powodowało że zajęcia były ciekawe i różnorodne i przychodziło się na nie z przyjemnością. Pomimo, iż zajęcia były prowadzone w grupie, każdy uczeń był traktowany indywidualnie, w zależności od tego jaki cel chciał na zajęciach osiągnąć. Oprócz olbrzymiego wkładu w same zajęcia, Pani Ola chętnie udziela pomocy i wsparcia drogą mailową co niejednokrotnie pomagało w nauce. Co więcej system nauczania jaki stosuje na zajęciach nie tylko świetnie przygotowuje do różnego rodzaju egzaminów lecz także uczy swobody komunikacji. Największym plusem jest jednak to, iż Pani Ola to połączenie wymagającego nauczyciela z nauczycielem kumplem. To sprawia, iż na zajęciach czujesz się swobodnie lecz wiesz, że nie można odpuścić bo nauczyciel ma względem Ciebie wysokie wymagania. Na zajęcia u pani Oli uczęszczałam parę lat. W tym czasie zostałam perfekcyjnie przygotowana m.in. do egzaminu FCE (wcześniej wspomniane już indywidualne podejście do ucznia- przygotowanie dodatkowych materiałów do indywidualnej pracy , dodatkowe prace domowe każdorazowo uzupełniane były o komentarze , dzięki którym nie popełnia się już tych samych błędów, praktyczne porady dotyczące samego egzaminu) a aktualnie bez większych problemów używam języka angielskiego w pracy. Znalezienie takiego nauczyciela było dla mnie strzałem w dziesiątkę. Naukę u Pani Oli polecam każdemu kto naprawdę chce sumiennie podejść do nauki języka obcego.


Alicja Witek
Byłam uczennicą Pani Aleksandry, przez ostatnie 4 lata. Nigdy wcześniej nie trafiłam na równie dobrego nauczyciela czegokolwiek, a zwłaszcza języka obcego. Pani Aleksandra była zawsze punktualna i każde zajęcia miała zaplanowane od A do Z. Lekcje z Nią były bardzo interesujące , po pierwsze, ze względu na różnorodność oferowanych materiałów oraz ich ciekawą tematykę. Po drugie poziom ćwiczeń gramatycznych i opracowywanego słownictwa, zawsze był znakomicie dopasowany do moich aktualnych kompetencji językowych. Po trzecie,te partie materiału z którymi radziłam sobie gorzej były wielokrotnie powtarzane. Pani Prochalska - Stępień jest wymagającym nauczycielem. Jest gotowa dopasowywać tok nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Jednak Trzeba pamiętać o tym, że podjętych ustaleń przestrzega z żelazną konsekwencją. Prac domowych zadaje sporo i bardzo szczegółowo sprawdza przyswojoną wiedzę. Wymaga również dobrej znajomości gramatyki języka polskiego. Chętnie udziela odpowiedzi na pytania związane z opracowywanym materiałem, również między zajęciami, drogą elektroniczną. Posiada też doświadczenie w nauczaniu osób z dysfunkcją wzroku. Po czterech latach nauki nie mam najmniejszych problemów z używaniem tego języka w dowolnej formie. Dziękuję bardzo za Możliwość skorzystania z Pani pomocy wiedzy i kompetencji.


Agnieszka Majnusz
Wysoki poziom nauczania, profesjonalne podejście nauczyciela, przyjemna swobodna atmosfera, zajęcia rewelacyjne, choć trzeba wymagać od siebie- leniwym nie polecam, osobom, które chcą się sporo nauczyć polecam w 100 % :-)


Klaudia Filip
Tak jak zostało napisane- profesjonalnie, rzeczowo i praktycznie. Polecam. Świetna atmosfera na lekcji oraz wyniki w nauce. Doskonale przemyślane lekcje oraz przydatne do nauki materiały przygotowane dla ucznia. Móc się uczyć u takiej osoby to czysta przyjemność,oczywiście jeśli komuś zależy i podejdzie do tego poważnie.